הטבות והנחות

פרסום חינםכסף קל תמורת צפייה באימיילים, פרסום באינטרנט במחיר אטרקטיבי, תרומות לעמותות
קבלת כסף קל    פרסום אצלנו    הטבות ומבצעים    תרומה ועמותות    כלים
תרומות לעמותות - הרשמת עמותה לקבלת תרומות מ Cash4Mail

מערכת Cash4Mail משמשת בין היתר כמערכת לאיסוף והעברת תרומות לעמותות.

אם אתם עמותה רשומה אנו מעוניינים להציע לכם את האפשרות להשתמש במערכת איסוף התרומות שלנו.
השימוש במערכת הוא וולונטארי ללא כל צורך בהשקעה או התחייבות כלשהי.

להלן הסבר על מערכת Cash4Mail המשמשת להעברת תרומות אל העמותה ואפשרויות שיתוף הפעולה בינינו.

• Cash4Mail היא מערכת פרסום חברתית

מודל המערכת פועל בצורה של שיתוף הרווחים בין מגזר עסקי הפרסום ובין מגזר התרומה החברתי. המערכת מאפשרת לאנשים אשר אין להם זמן או יכולת לתרום לכם (לעמותה) להעביר תרומה בכל זאת תוך כדי העבודה היומיומית. המערכת מופעלת על ידי חברת וובסטף ישראל – חברה מוכרת בתחום האינטרנט הישראלי.
 
Cash4Mail היא מערכת פרסום באינטרנט המאפשרת למפרסמים להעביר חלק מעלות הפרסום כתרומה אליכם. המערכת שולחת פרסומות רק לחברים הרשומים בה ומתגמלת כל חבר הרשום בה עבור כל צפייה והקלקה על אימייל הנשלח מהמערכת . החברים יכולים לבחור לתרום את הסכומים אותם הם צברו במערכת. הסכומים שנצברים לתרומות מועברים לעמותות שונות לפי בחירת החברים.
 
השוק הגדול בעולם הוא שוק הפרסום. מערכת Cash4Mail  מאפשרת העברה של חלק מהתקציבים של שוק הזה אל העמותה שלכם. אין כל צורך בהתחייבות או בהשקעה כספית כדי לקבל את התרומות. המערכת תוכננה והוקמה ככלי לגיוס תרומות. היא פה בשבילכם.
 
• כיצד המערכת עובדת ?

מערכת Cash4Mail היא מערכת פרסומית בדואר אלקטרוני. המערכת מאפשרת שליחה של דואר פרסומי באי מיילים רק לחברים אשר נרשמו באתר. כל חבר מקבל 2 אגורות עבור כל צפייה באימייל פרסומי הנשלח מאיתנו ואגורה נוספת עבור הקלקה על האימייל הפרסומי. החברים יכולים לבחור לקבל את הסכום אותו הם צברו או לתרום אותו. פרטים נוספים ניתן לקבל בדף ההסבר אודות כסף קל ב Cash4Mail.
 
• אפשרות שיתוף פעולה

עד כה הליך בחירת העמותות אשר קיבלו את התרומות מהמערכת נקבע על ידי ועדה בלתי תלויה.
כמות האנשים אשר בחרו לתרום את הסכומים במערכת היא קטנה יחסית, היות והמערכת הוקמה בעיקר כמיזם לתרומה חברתית פיתח צוות Cash4Mail מנגנון במערכת לשיתוף ישיר של עמותות.
המיזם הוא וולונטרי ואין כל התחייבות של העמותה.
המיזם מאפשר לעמותות לקבל דף הרשמה אישי במערכת Cash4Mail, כך שכל חבר חדש אשר ירשם דרך דף ההרשמה של העמותה יתרום את כל הסכום שהוא צובר מצפייה בכל פרסומת ופרסומת ישירות לעמותה. כל שעל העמותה לעשות הוא להפנות חברים לדף ההרשמה שלה באתר ולדרבן אותם להירשם.
כל חבר אשר ירשם תחת העמותה באתר יהווה מקור תרומה חדש לעמותה. עבור כל פרסומת שהוא יקבל ויצפה בה העמותה תקבל ישירות את הסכום לו הוא זכאי. כבר לאחר רישום של כמה מאות חברים חדשים מתחילים לצבור סכומים משמעותיים בחשבון העמותה באתר.

• כמה תרומה אפשר להשיג מהמערכת ?

התרומה היא ביחס ישר למספר התורמים אשר נרשמו דרככם באתר. אם למשל נרשמו כ 1000 אנשים בלבד דרככם באתר ואותם אנשים יקבלו בממוצע 10 פרסומות ביום בהם הם יצפו ויקליקו (עניין של רגעים קצרים לכל אחד), העמותה שלכם תצבור ותקבל עד 108,000 ₪  מהמערכת כל שנה!

• מה נדרש לעשות כדי להצטרף ?

המערכת היא מערכת וולונטרית אין כל התחייבות של העמותה.
כדי להצטרף עליכם למלא ולחתום על טופס הסכם שיתוף הפעולה (לחץ כאן להורדת הטופס) ולשלוח אותו אלינו בצירוף המסמכים הדרושים.
לאחר הליך הרישום יפתח עבורכם חשבון במערכת בו תוכלו לראות כמה אנשים הצטרפו דרככם ומה הסכום שהצטבר בחשבון של העמותה שלכם.
עם הקמת החשבון שלכם במערכת ישלח אליכם הקישור של העמותה להרשמת חברים ואתם תוכלו להפיץ אותו בין חבריכם כדי לדרבן את ההרשמה דרככם לאתר. ככל שיצטברו יותר חברים שנרשמו דרככם כך תרוויח העמותה שלכם יותר.
המערכת נבנתה למען עמותות כשלכם, בבקשה תנו לנו לסייע לכם.

אנא פנו אלינו בכל שאלה הנוגעת להרשמת העמותה שלכם לקבלת תרומות.

כסף קל | הסברים | הרשמו עכשיו! | החשבון שלי | שאלות ותשובות | אודותינו | צור קשר
ניוזלטר | אחסון אתרים | שרתי משחק   .

כסף קל
שתף במייספייס